STAVEBNÍ VÝROBA

  • Zaměřujeme se především na realizaci základových desek či hrubých staveb. Veškeré práce jsou dodávány vč.stavebních materiálů. Veškeré starosti a zařizování necháte na nás.
  • V případě požadavku zákazníka jsme schopni realizovat i celou stavbu "na klíč".
  • Realizujeme zakázky pouze od soukromých investorů.

Základová deska

Základy jsou jednou z důležitých částí stavby. Vytváří stabilní podklad pro stavbu na různých typech zeminy a přenáší celé její zatížení.

Hrubá stavba rodinného domu

  • Obvodové zdivo a vnitřní příčky zhotovíme dle projektové dokumentace a vašeho přání na míru.
  • Nejčastěji používané zdivo-keramické zdivo Porotherm, Heluz
  •                                             -plynosilikátové tvárnice Ytong, Hebel, Porfix                                                                                                 -vápenopískové cihly KM Beta, Kalksandstein

Střešní konstrukce krovu

Střešní konstrukce krovu je nedílnou součástí stavby. Krytiny mohou být keramické, betonové nebo plechové v imitaci tašek.

Strojní omítání - moderní řešení

Strojní omítky nabízejí široké možnosti finální úpravy zdiva v interiéru i exteriéru. Jsou odolné, otěruvzdorné, hygienicky nezávadné, avšak současně vkusné, atraktivní a podle našich představ. Strojní omítky nabízejí skvělý poměr kvality, rychlosti provedení a ceny.

Dvouvrstvá omítka

Dvouvrstvé omítky zahrnují vápeno-cementovou a cementovou omítku. Vápeno-cementové a cementové omítky slouží jako podkladová vrstva vícevrstvých omítek, na kterou je pak nanášen štuk, keramický obklad a nebo šlechtěná omítka

Podklady pro nezávaznou nabídku

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.